با محصولات نانو تفاوت را احساس كنيد - شركت نانو پاسارگاد آریا
سازندگان
  • اگزوز نانو
  • ایزوگام نانو
  • جعبه های مقوایی نانو
  • خوراک نانو
  • دستمال  نانو
  • فرش نانو

دستورالعمل مصرف نانو کود براي طالبی – خربزه – هندوانه

دستورالعمل مصرف نانو کود براي طالبی – خربزه – هندوانه
دستورالعمل مصرف نانو کود براي طالبی – خربزه – هندوانه
0 تومان با احتساب ماليات
شماره انبارداري:  
وضعيت موجودي: موجود نيست
مقدار: 0 عدد
تعداد:  
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به محصولات مورد علاقه

جهت درست مصرف کردن نانو کود

دستورالعمل مصرف نانو کود براي طالبی – خربزه – هندوانه :

    1 – در محصولات فوق از روش بذرمال استفاده نگردد.

2 – در مرحله ارتفاع 10 سانتی متری در صورتیکه آبیاری قطره ای است به ازای هر هکتار 1 کیلوگرم نانوکودبیولوژی چندمنظوره همراه با آب آبیاری استفاده گردد. در صورتیکه آبیاری غرقابی است این مقدار طی دو مرحله متوالی انجام شود (جمعاً 2 کیلوگرم).

3 – در مرحله قبل از گلدهی یکبار از نانوکلات ZFM     سوپرپلاس به صورت محلول پاشی به نسبت 1 در هزار استفاده گردد. این عمل موجب افزایش باردهی می گردد.

4 – در مرحله گل و بار و قبل از رسیدگی محصول به ازای هر هکتار 10 کیلوگرم ماکرومیکرو کامل بیوزر استفاده گردد. در صورتیکه در این مرحله خاک دارای کمبود شدید عناصر غذایی باشد (به علت PHبالا ، شوری و غیره) بهتر است به همراه این 10 کیلوگرم، 1 کیلوگرم نانوکلات کامل یا نانوکلات ZFM     سوپرپلاس اضافه گردد. همچنین اگر مقدار فوق را نصف و طی دو مرحله آبیاری استفاده گردد از کارائی بالاتری برخوردار خواهد بود.

ذرت :

روش آبیاری در ذرت عمدتاً به دو شکل است: 1- جوی و پشته، 2- قطره ای

در هر دو حالت به روش ذیل توصیه کودی ارائه می گردد:

1 – نانوکود بیولوژی ویژه ذرت را می توان به صورت بذرمال استفاده نمود. در روش بذرمال قبل از کاشت به ازای بذر هر هکتار (حدود 15 تا 30 کیلوگرم) یک کیلوگرم بذرمال می گردد (روش بذرمال در راهنمای کود وجود دارد). در صورتیکه در این مرحله بذرمال انجام نگیرد به روش 2 عمل گردد:

2 – در مرحله ارتفاع 15 تا 20 سانتی متری به ازای هر هکتار 5/1 کیلوگرم نانوکودبیولوژی ویژه ذرت همراه با آب آبیاری استفاده گردد. (در صورتیکه از روش بذرمال استفاده نگردد می بایست این مرحله طی دو نوبت متوالی همراه با آب آبیاری انجام شود)

3 – در مرحله ارتفاع حدود 60 سانتی متری به ازای هر هکتار 5 کیلوگرم ماکرمیکرو کامل طی دو مرحله آبیاری (جمعاً 10 کیلوگرم) استفاده گردد.

4 – در ارتفاع 1 متر و قبل از ظهور گل از نانوکلات ZFM    سوپرپلاس به میزان 2 کیلوگرم در هکتار همراه با آب آبیاری و یا به نسبت 1 در هزار به صورت محلول پاشی استفاده گردد.(این عمل برای ذرت ضروریست زیرا موجب افزایش گرده افشانی، افزایش باروری و افزایش دانه بندی بلال ها می گردد)

5 – پس از تشکیل غلافها و قبل از رسیدگی به ازای هر هکتار 4 کیلوگرم ماکرومیکرو کامل بیوزر + 1 کیلو نانو کود بیولوژی ویژه ذرت (یا چندمنظوره) مخلوط و همراه با آب آبیاری وارد زمین گردد.

 

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

براي نوشتن نظر وارد شويد.

محصولات مشابه فروخته شده
:::: Select language = انتخاب زبان ::::
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

clear-bug-div
معرفي به يک دوست
 
اين محصول را به دوستتان معرفي كنيد.
واحد پول
نظر سنجي