با محصولات نانو تفاوت را احساس كنيد - شركت نانو پاسارگاد آریا
سازندگان
  • اگزوز نانو
  • ایزوگام نانو
  • جعبه های مقوایی نانو
  • خوراک نانو
  • دستمال  نانو
  • فرش نانو

نانو کلات کامل 12.5%

نانو کلات کامل 12.5%
نانو کلات کامل 12.5%
0 تومان با احتساب ماليات
شماره انبارداري:  
وضعيت موجودي: موجود است
مقدار: 2000 کیلوگرم
تعداد:  
افزودن به ليست مقايسه | افزودن به محصولات مورد علاقه

جهت رشد بهتر محصول

نانو کلات کامل 12.5%

فیلم اثرات کود های نانو

آهن : آهن یکی از عناصر ضروری برای رشد تمام گیاهان است. در صورت کمبود آن سبزینه به مقدار کافی در سلولها یافت نمی شود و برگها رنگ پریده به نظر می آیند.

روی : روی به عنوان یک عنصر غذایی در گیاهان تنها به یک شکل و آن هم به صورت Zn2+ وجود دارد و در بسیاری از سیستم های آنزیمی گیاه نقش کاتالیزوری فعال کننده و یا ساختمانی دارد.

منگنز : در فعال کردن سیستم های آنزیمی و واکنشهای اکسیداسیون احیا نقش داشته و آنزیم ضد اکسین را غیرفعال می کند. این عنصر به صورت دو ظرفیتی قابل تبادل و به شکل نامحلول در خاک وجود دارد. در اثر کمبود این عنصر گیاه بد شکل شده برگها دچار کلروز می شود و زمانیکه کمبود به حد بحرانی برسد رشد گیاه متوقف میشود.

بر : باعث افزایش گلدهی شده نقش مهمی در گرده افشانی جوانه زنی و جلوگیری از نفوذ عوامل بیماریزا به داخل گیاه دارد. در صورت کمبود فاصله میان گره ها کم شده ساقه نازک می شود. اندازه برگ کاهش یافته گیاه تغییر شکل پیدا کرده برگها و گلها خشک می شوند.

منیزیوم : منیزیوم تنها عنصر فلزی موجود در کلروفیل است و به عنوان هسته مرکزی سازنده کلروفیل معرفی می شود. منیزیوم در درختانی که تولید روغن می کنند مانند زیتون، نقش مثبتی در افزایش روغن تولیدی دارد. در اولین علامت ناشی از کمبود، بین رگبرگها به رنگ زرد در می آید. از آنجایی که منیزیم در گیاه پویاست (متحرک) در هنگام بروز کمبود از قسمت های مسن تر به قسمت های جوانتر منتقل می شود. بنابراین علائم کمبود آن ابتدا در برگهای پیر ظاهر می شود.

مس : مس در ساختار سه نوع پروتئین وجود دارد و چند آنزیم را فعال می کند. باعث شادابی و طراوت گیاه می گردد. با کمبود مس برگها ظاهری قلاب مانند به خود می گیرند . لبه برگها به طرف مرکز برگ لوله شده رگبرگها سبز مانده و فواصل رگبرگها زرد می شود و جوانه انتهایی از بین می رود.

مولیبدن : مولیبدن در تغذیه نیتروژن دخالت دارد. ماده سازنده نیترات رودکتاز است. همچنین در ساختار آنزیم نیتروژناز

نیز وارد می شود. به شکل یونهای MoO4-2 و MoO4-1 به صورت آزاد و یا جذب شده بر روی رسها و هیدروکسیدها

قابل جذب است.

نانو کلات کامل حاوی مجموعه ای از نانو کلات های آهن، روی، مس، منیزیم، منگنز، بر و مولیبدن است که قادر است نیازهای اساسی گیاه را به مهمترین عناصر ریزمغذی بلافاصله بعد از مصرف تامین نماید.

نظري براي اين محصول ثبت نشده است.


نوشتن نظر خودتان

براي نوشتن نظر وارد شويد.

:::: Select language = انتخاب زبان ::::
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

clear-bug-div
معرفي به يک دوست
 
اين محصول را به دوستتان معرفي كنيد.
واحد پول
نظر سنجي